"Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması'nın Başvuru Tarihi Yoğun İstek Üzerine 27 Nisan 2020 Tarihine Kadar Uzatıldı!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması için başvurular, 27 Nisan 2020 tarihine kadar uzatıldı. Bu yıl altıncısı düzenlenen kısa film yarışmasında dereceye girenleri 12.500 TL'ye varan yatırım fonu kazanma fırsatı bekliyor. İlk 10'a giren yarışmacılar, 1 yıl süreli İKSV Kırmızı Lale Kart Üyeliği kazanacak. Ayrıca, Özel Jüri Ödülü olarak 5.000 TL değerinde yatırım fonu verilecektir.

Bu yıl "Bulmacalı Senaryo" konseptiyle düzenlenen yarışmada, bireylerin bilinçli finansal kararlar alarak geleceklerini nasıl güvence altına alabilecekleri işlenecek. Yarışmaya katılmak isteyenler çektikleri 3 dakikayı aşmayan filmlerini, 27 Nisan 2020 tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla birlikte başvuru yapabilecek. Cep telefonuyla çekilen videolarla da katılmanın mümkün olduğu yarışma, 18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık ve yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödenmiyor.

 

Kamera Elimde