Mevzuat AramaFihristlerDeğişikliklerMevzuat

Son Değişiklik
25 Mart 2016
  • Kurulumuzun 2016/10 sayılı Haftalık Bülteni'nde Kurulumuzun 23.03.2016 tarih ve 10/328 sayılı kararı gereği ?İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.?nin Merkezi Karşı Taraf Faaliyetlerinin CPMI-IOSCO Finansal Altyapı Kuruluşları Temel Prensipleri?ne Uyumlu Olduğu ve Bu Kapsamda Nitelikli Merkezi Karşı Taraf Olarak Değerlendirilmesine İlişkin Sermaye Piyasası Kurulu Duyurusu" yayımlanmıştır.

    İlgili Kısım : 8. Kısım
    Görüntülemek için tıklayın

Önceki değişiklikleri görmek için buraya tıklayınız


    


Detaylı Arama
Kısımlar :
Seçilen Kısımlar :
Başlıkta :
İçerikte :
  


Önceki Sermaye Piyasası Mevzuatı'na erişmek için buraya tıklayınız.   
Yardım Sermaye Piyasası Kanuna göre çıkarılan düzenlemelerin numaralandırılma esasları için tıklayınız
SPK Mevzuatı ePub  Sermaye Piyasası Kurulu Mevzuatını (2 bölüm) mobil cihazınıza ePub elektronik kitap formatında indirmek için bölüm linklerine tıklayınız. (Bölüm 1 ve Bölüm 2)
SPKn ePub  6362 Sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nu mobil cihazınıza ePub elektronik kitap formatında indirmek için buraya tıklayınız.
SPKn ePub  6362 Sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nu Gerekçelerini mobil cihazınıza ePub elektronik kitap formatında indirmek için buraya tıklayınız.
6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nu mobil cihazlara yükleme kılavuzları:  SPKn ePub Android  Android Kılavuzu  SPKn ePub Android  iOS (iPhone, iPad & iPod) Kılavuzu.